19.09.2008, 00:00

Tréneri slovenskej reprezentácie

Jozef Vengloš: apríl 1993 -- jún 1995

Jozef Jankech: júl 1995 -- október 1998

Dušan Radolský: október 1998 -- november 1998

Dušan Galis: január 1999 -- február 1999

Jozef Adamec: február 1999 -- november 2001

Ladislav Jurkemik: februára 2002 -- december 2003

Dušan Galis: január 2004 -- október 2006

Ján Kocian: november 2006 -- jún 2008

Vladimír Weiss: júl 2008